wholesale jerseys wholesale jerseys china wholesale nfl jerseys from china wholesale jerseys free shipping wholesale nfl jerseys online coach outlet coach handbags outlet coach handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors outlet

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Bugüne kadar ulaştığımız başarı ve istikrar seviyesine, çalışanlarımızın üstün gayret ve performansı ile geldiğimizin bilincinde olan bir şirketiz. Hedeflerimize, çalışanların doğru seçimi ile ulaşılabileceğinin de, çalışanlarımızın yetenek ve niteliklerinin üst düzeyde olmasının ürün kalitesine olumlu yansımasıyla sonuçlanacağının da farkındayız. Bu sebepten dolayı personelimizin şirketin genel yapısına ve prensiplerine uygun olmasına özen gösterirken, kendi performans ve becerilerini geliştirebilecekleri, şeffaf bir yönetim ve huzur ortamının da gerekliliğine inanıyoruz.

Şirketimiz, müşteri memnuniyeti odaklı hedeflerine ulaşırken insan faktörünü hep ön planda tutmakta, her bireye ayrı ayrı değerle birlikte aşağıda kimilerini belirttiğimiz insan kaynakları politikalarını uygulamaktadır;

  • Şirketimizde çalışanlar yetenek ve bilgi birikimlerine göre istihdam edilirler.
  • Görev ve sorumluluk dağılımı kendi beceri ve bilgi birikimlerini en etkin olarak kullanabilecekleri şekilde yapılır.
  • Personelin eksik olduğu düşünülen konularda eğitilmeleri için uzman desteği alınır.
  • Sorumluluklarının bilincinde olan, değişime ve paylaşıma açık, değerlerimizi benimseyen kişilerle çalışmak tercih edilir.
  • Kişisel farklılıkların varlığını destekleyen, biz olabilmeye inanan, adil ve objektif bir iş ortamı sağlanır.
  • “Bilgi saklanmaz, paylaşılır” bir prensip olarak kabul edilir.
  • Çalışanlarımıza yaptıkları, sonuçlandırdıkları ve sorumluluk aldıkları işlerle gurur duyma fırsatı verilir.
  • “Kişilere mevkiler saygınlık getirmez, saygınlık başarıyla gelir" temel ilkesi değişik yöntemlerle benimsetilir ve firmamızda çalışan her bireye saygın bir kişi olmanın gururu yaşattırılır.

Firmamızda bizimle uygun pozisyonlarda çalışmak için iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Belirli bir pozisyona veya genel başvuru yapmak için iş başvuru formunu kullanabilirsiniz veya insankaynaklari@odemisyem.com.tr adresine CV 'nizi gönderebilirsiniz.